Прокуратура Львівської області вимагає від Головного управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації надати інформацію про учасників молодіжних " />  Прокуратура Львівської області вимагає від Головного управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації надати інформацію про учасників молодіжних ">  Прокуратура Львівської області вимагає від Головного управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації надати інформацію про учасників молодіжних " />

Львівська прокуратура зацікавилася неформалами

logo
Львівська прокуратура зацікавилася неформалами - главная фотография

 Прокуратура Львівської області вимагає від Головного управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації надати інформацію про учасників молодіжних субкультурних рухів. Зокрема, прокуратура вимагає від чиновників ОДА надати інформацію про кількість неповнолітніх, які сповідують субкультуру "гопників", "готів", "скінхедів" та інших. Також у прокуратурі цікавляться, які офіційні заходи проводилися зазначеною категорією осіб впродовж 2011-2012 років.
 Разом з тим, прокуратура Львівської області вважає незрозумілою бурхливу реакцію облдержадміністрації на інформаційний запит про наявні у області об’єднання представників субкультур. Прокуратура пояснює свою вимогу зростанням кількості злочинів, вчинених неповнолітніми, у тому числі у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, випадків самогубств серед дітей та збільшенням кількості осіб, які не навчаються та перебувають під впливом вулиці.
 Втім, незважаючи на будь-які мотиви правоохоронців, облдержадміністрація запитувану інформацію не надала, та повідомила, що такий облік не здійснює.

Оставить свой комментарий: