Декілька депутатів Львівської обласної ради перекрили дорогу Львів-Луцьк у селі Бабичі та Радехів-Броди, вимагаючи від виконавчих органів влади назвати да" />  Декілька депутатів Львівської обласної ради перекрили дорогу Львів-Луцьк у селі Бабичі та Радехів-Броди, вимагаючи від виконавчих органів влади назвати да">  Декілька депутатів Львівської обласної ради перекрили дорогу Львів-Луцьк у селі Бабичі та Радехів-Броди, вимагаючи від виконавчих органів влади назвати да" />

Депутати Львівської облради перекрили дорогу

logo
Депутати Львівської облради перекрили дорогу - главная фотография

 Декілька депутатів Львівської обласної ради перекрили дорогу Львів-Луцьк у селі Бабичі та Радехів-Броди, вимагаючи від виконавчих органів влади назвати дату капітального ремонту цих автошляхів. Місцева влада стверджує, що серед учасників акції була лише невелика кількість місцевих мешканців, а решта – організований група з обласного центру. За інформацією Радехівської райдержадміністрації і Служби автомобільних доріг у Львівській області, лише на ремонт дороги Львів-Луцьк у межах Радехівського району цьогоріч уже витрачено майже 800 тис.грн. Роботи з облаштування доріг району триватимуть і далі у межах визначеного кошторису. Проблема надто задавнена й швидко вирішити її не вдасться.
 Правоохоронці угледіли в діях обранців порушення закону, та розглядають порушення кримінальної справи.
Зазначимо, що депутати обласної ради також є представниками влади в області – представницької. Вони ухвалюють бюджет, затверджують обласні програми соціально-економічного та культурного розвитку і теж відповідають за стан справ у регіоні.

Оставить свой комментарий: