Принц Данії Фредерік не планує бойкотувати матчі фіналу Чемпіонату Європи з футболу, котрий відбудеться в Україні та Польщі." />  Принц Данії Фредерік не планує бойкотувати матчі фіналу Чемпіонату Європи з футболу, котрий відбудеться в Україні та Польщі.">  Принц Данії Фредерік не планує бойкотувати матчі фіналу Чемпіонату Європи з футболу, котрий відбудеться в Україні та Польщі." />

Футбольні матчі у Львові на Євро-2012 відвідає королівське подружжя

logo
Футбольні матчі у Львові на Євро-2012 відвідає королівське подружжя - главная фотография

 Принц Данії Фредерік не планує бойкотувати матчі фіналу Чемпіонату Європи з футболу, котрий відбудеться в Україні та Польщі.
 «Королівський двір дослухається зазвичай до рекомендацій уряду, який на даному етапі не планує бойкотувати Євро-2012 в Україні, тому княжа пара братиме участь в турнірі, як і планувала», - повідомила прес-секретар королівського двору Лене Баллебі.
 Нагадаємо, Фредерік ще в березні цього року повідомив, що 17 червня планує поїхати на матч Данії з Німеччиною до Львова разом зі своєю дружиною, княжною Мері.
 Інформацію про поїзду підтвердив також міністр культури і спорту Данії Уффе Елбаека, котрий запевнив, що наступник королівського престолу не буде бойкотувати матчі Євро в Україні через політичні переслідування опозиції.

Оставить свой комментарий: