Депутати Львівської обласної ради звернулися до Президента та Генерального прокурора України щодо недопустимості порушення виключного права українського н" />  Депутати Львівської обласної ради звернулися до Президента та Генерального прокурора України щодо недопустимості порушення виключного права українського н">  Депутати Львівської обласної ради звернулися до Президента та Генерального прокурора України щодо недопустимості порушення виключного права українського н" />

Депутати Львівської облради збунтувалися проти видобутку газу

logo
Депутати Львівської облради збунтувалися проти видобутку газу - главная фотография

 Депутати Львівської обласної ради звернулися до Президента та Генерального прокурора України щодо недопустимості порушення виключного права українського народу на природні ресурси. За це звернення під час сесії Львівської обласної ради проголосувало 79 депутатів зі 116. Обранців обурило те, що Міністерство екології та природних ресурсів України без погодження з органами місцевої влади визначило переможця конкурсу з розробки покладів сланцевого газу на площі «Олеська» Львівської області.
 Депутати зазначають, що сланцеві родовища розроблятимуть на території Львівщини без участі територіальних громад, а це означає, що процес виробництва буде майже неконтрольованим. Сланцеве законодавство не напрацьоване, отже не будуть враховані пропозиції та зауваження органів місцевого самоврядування Львівської області, на території яких будуть проводитися геологорозвідувальні роботи та розроблятися поклади сланцевого газу.

Оставить свой комментарий: