У Львові на площі перед Львівською оперою для огляду буде розміщено Кубок Анрі Делоне – перехідний трофей Чемпіонату Європи з футболу. Свою назву" />  У Львові на площі перед Львівською оперою для огляду буде розміщено Кубок Анрі Делоне – перехідний трофей Чемпіонату Європи з футболу. Свою назву">  У Львові на площі перед Львівською оперою для огляду буде розміщено Кубок Анрі Делоне – перехідний трофей Чемпіонату Європи з футболу. Свою назву" />

Головний трофей Євро-2012 відвідає Львів

logo
Головний трофей Євро-2012 відвідає Львів - главная фотография

 У Львові на площі перед Львівською оперою для огляду буде розміщено Кубок Анрі Делоне – перехідний трофей Чемпіонату Європи з футболу. Свою назву трофей отримав на честь першого генерального секретаря УЄФА, що запропонував ідею проведення першості з футболу серед європейських збірних.
 У середу, 23 травня, Кубок прибуде до Львова – з цієї нагоди відбудеться прес-конференція та урочистий парад. А протягом 24-25 травня з 10:00 до 20:00 до Кубка буде відкритий доступ. Усіх бажаючих фотографуватимуть безкоштовно біля Кубку, а на виході ви отримаєте номер фотознімка, котрий можна буде собі завантажити із сайту uefa.
 Крім того, біля Кубка буде невелике фан-містечко, котре запропонує відвідувачам конкурси та розваги на тематику ЄВРО-2012. Участь у заходах проекту «Зустрінь Кубок» – безкоштовна.

Оставить свой комментарий: