Депутати Львівської обласної ради затвердили Програму щодо організації та проведення протокольних і масових заходів на 2012 рік. За відповідне рі" />  Депутати Львівської обласної ради затвердили Програму щодо організації та проведення протокольних і масових заходів на 2012 рік. За відповідне рі">  Депутати Львівської обласної ради затвердили Програму щодо організації та проведення протокольних і масових заходів на 2012 рік. За відповідне рі" />

Львівська облдержадміністрація витратить на офіційні прийоми 300 тисяч

logo
Львівська облдержадміністрація витратить на офіційні прийоми 300 тисяч - главная фотография

 Депутати Львівської обласної ради затвердили Програму щодо організації та проведення протокольних і масових заходів на 2012 рік. За відповідне рішення під час сесії Львівської обласної ради проголосував 81 депутат.
 Так, для забезпечення протокольних та масових заходів сувенірною продукцією обласна адміністрація витратить 160 тис. грн. На забезпечення проведення під час протокольних та масових заходів, офіційних прийомів ЛОДА виділили 80 тис. грн., для забезпечення протокольних та масових заходів квітковою продукцією - 40 тис. грн., а для транспортного забезпечення – 20 тис. грн.

Оставить свой комментарий: