Львівський мер відмовляється зменшувати собі премії

logo
Львівський мер відмовляється зменшувати собі премії - главная фотография

  Постанова Львівської міськради від 26 квітня, згідно якої депутати урізали надвисокі премії міському голові Андрію Садовому та його заступникам, так і не вступила в силу. Як стверджує голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Руслан Кошулинський, рішення не виступило в силу через бездіяльність міського голови.
 За словами «свободівця», міський голова згідно з регламентом повинен був підписати рішення ради протягом 5 днів, або ж ветувати його. Але, як стверджує депутат, мер і не підписав рішення, і не наклав на нього вето.
«Бездіяльність Садового щодо процедури вступу постанов в силу явно вказує на його свідоме небажання істотно зменшити витрати і належним чином оптимізувати фонд заробітної плати службовців міськради», - зазначив Кошулинський.
 Якщо мер і далі буде ігнорувати законні вимоги про припинення порушень регламенту, «Свобода» звернеться до суду з адміністративним позовом про визнання незаконним бездіяльність міського голови.
 Нагадаємо, що 26 квітня депутати урізали премії мера і його заступників, обмеживши їх у 10% від посадового окладу. Також міськрада скасувала їм ряд надбавок.

Оставить свой комментарий: