Львівські перевізники масово відмовляються надавати транспорт для поїздки у Київ на Форум Об’єднаної опозиції. Опози" /> Львівські перевізники масово відмовляються надавати транспорт для поїздки у Київ на Форум Об’єднаної опозиції. Опози"> Львівські перевізники масово відмовляються надавати транспорт для поїздки у Київ на Форум Об’єднаної опозиції. Опози" />

Львівським опозиціонерам перешкоджають в поїздці на Форум Об’єднаної опозиції

logo
Львівським опозиціонерам перешкоджають в поїздці на Форум Об’єднаної опозиції - главная фотография

Львівські перевізники масово відмовляються надавати транспорт для поїздки у Київ на Форум Об’єднаної опозиції. Опозиціонери також скаржаться, що неможливо купити квитки на поїзд для групової поїздки. Люди купують квитки на поїзд індивідуально, частина їхатиме власним автотранспортом. Про це повідомив лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик, який очолюватиме делегацію від Львівщини. 
«Забезпечити організований доїзд до Києва ні автобусами, ні залізничним транспортом є неможливо. Партійці купують квитки на поїзд індивідуально, частина їхатиме власним автотранспортом», — зазначив Ілик. 
 Загалом від Львівської «Батьківщини» участь у Форуму візьме понад 50 партійців, хоча бажаючих було значно більше. Ілик зазначив, що такі відмови від автоперевізників в офісі «Батьківщини» отримують не вперше.
 Нагадаємо, що 23 квітня партії «Батьківщина» і «Фронт змін» підписали Декларацію єдності для перемоги на парламентських виборах. Офіційно ж про об’єднання планують оголосити на згаданому форумі. 

 

Оставить свой комментарий: