Серед зах" /> Серед зах"> Серед зах" />

Губернатор Львівщини вже готується до святкування Дня Конституції

logo
Губернатор Львівщини вже готується до святкування Дня Конституції - главная фотография

 Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк підписав розпорядження «Про відзначення 16-ої річниці Конституції України». Серед заходів, які проведуть на Львівщині – урочиста академія в Львівському національному академічному театрі опери та балету ім.. С. Крушельницької, урочисте покладання квітів до пам’ятників М.Грушевському, В.Чорноволу, Т. Шевченку у Львові, та до пам'ятних знаків та пам'ятників видатним діячам українського державотворення Львівщини. 
 За дорученням Михайла Костюка, у закладах культури, військових частинах, закладах для дітей та молоді проведуть просвітницькі тематичні заходи, спрямовані на формування правової культури.
До планів святкування також внесено безліч науково-практичних конференцій, семінарів та «круглих столів». Тож залишається сподіватися, що інформація буде донесена не лише до громадян, але й до можновладців, адже від них залежить дотримання тих самих прав, записаних в головному законі. 
 Зазначимо, День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році. Це єдине державне свято, що встановлено власне Конституцією.

 

Оставить свой комментарий: