Сьогодні о пів на десяту дня на перегоні Стрий – Ходовичі сталося ДТП залізничному переїзді. Водій вантажного автомобіля МАЗ, проігнорувавши заборонний" /> Сьогодні о пів на десяту дня на перегоні Стрий – Ходовичі сталося ДТП залізничному переїзді. Водій вантажного автомобіля МАЗ, проігнорувавши заборонний"> Сьогодні о пів на десяту дня на перегоні Стрий – Ходовичі сталося ДТП залізничному переїзді. Водій вантажного автомобіля МАЗ, проігнорувавши заборонний" />

Львівська електричка зійшла з рейок після зіткнення з вантажівкою

logo
Львівська електричка зійшла з рейок після зіткнення з вантажівкою - главная фотография

Сьогодні о пів на десяту дня на перегоні Стрий – Ходовичі сталося ДТП залізничному переїзді. Водій вантажного автомобіля МАЗ, проігнорувавши заборонний сигнал світлової сигналізації, виїхав на залізничний переїзд.
Як повідомляє прес-центр Львівської залізниці, виїхавши на колію вантажівка зіткнулася з електропоїздом № 6082 сполученням Стрий – Ходорів.
Унаслідок зіткнення з рейок зійшов перший вагон електропотяга, на щастя ні локомотивна бригада, ні пасажири не постраждали. Нагадаємо, що 3 травня в Львівській області зійшли 10 вагонів вантажного потяга.

Оставить свой комментарий: