Розгортання червоного прапору у Львові визнали законним

logo
Розгортання червоного прапору у Львові визнали законним - главная фотография

 Личаківський районний суд міста Львова не знайшов порушень у діях першого секретаря Львівського обкому КПУ Юрія Ткаченка, який розгорнув Прапор Перемоги на Пагорбі Слави у Львові під заходів з відзначення Дня перемоги. Відповідне рішення суд виніс напередодні. Зокрема суд визнав законним використання Прапора Перемоги і відхилив пропозицію міліції притягнути його до адміністративної відповідальності за ст. 185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій). 
 Сам Юрій Ткаченко заявив, що не вбачає незаконних дій і з боку міліціонерів, які його вчора затримали. За його словами, вони так діяли, аби «унеможливити подальші провокації з боку певних радикальних осіб». 
 Нагадаємо, що 21 квітня Львівська міська проголосувала за ухвалу, якою заборонила використовувати у місті радянську символіку. Ухвалою заборонено використання на території Львова символіки неіснуючої держави – СРСР та комуністичної символіки під час проведення масових заходів. Також заборона стосується розміщення символіки на будівлях державних установ і комунальних підприємств. Водночас 3 травня прокурором міста Львова було внесено протест на ухвалу Львівської міської ради про заборону використання Прапора, що символізує перемогу у війні 1941-1945 років.

Оставить свой комментарий: