Львівська міська рада скерувала позовну заяву до Львівського окружного адміністративного суду з вимогою заборонити проведення акцій 9 тра" />  Львівська міська рада скерувала позовну заяву до Львівського окружного адміністративного суду з вимогою заборонити проведення акцій 9 тра">  Львівська міська рада скерувала позовну заяву до Львівського окружного адміністративного суду з вимогою заборонити проведення акцій 9 тра" />

Львівські посадовці вирішили заборонити акції на 9 травня через суд

logo
Львівські посадовці вирішили заборонити акції на 9 травня через суд - главная фотография

 Львівська міська рада скерувала позовну заяву до Львівського окружного адміністративного суду з вимогою заборонити проведення акцій 9 травня у Львові. 
 «Раніше ми отримали 4 заявки. Вчора було подано ще 4 заявки на проведення заходів 9 травня. Ми просимо суд заборонити всі акції. Мова йде про те, що проведення акцій може бути заборонено лише судом і лише з метою забезпечення громадського порядку. Юридичне управління ЛМР має достатньо підстав вважати, що задекларовані у заявках акції можуть спричинити загрозу громадській безпеці на 9-те травня, тому ми звернулись до суду»,  - повідомила начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич. 
 Зазначимо, що на цей момент до Львівської міської ради надійшло 8 заявок щодо проведення заходів на цю дату. Серед них 8 громадських формувань та Соціалістична партія.

 

Оставить свой комментарий: