Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львівській міській раді ініціює скликання позачергової сесії у зв’язку із протестом прокурора на ухвалу про" />  Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львівській міській раді ініціює скликання позачергової сесії у зв’язку із протестом прокурора на ухвалу про">  Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львівській міській раді ініціює скликання позачергової сесії у зв’язку із протестом прокурора на ухвалу про" />

Львівська «Свобода» скликає позачергову сесію міськради

logo
Львівська «Свобода» скликає позачергову сесію міськради - главная фотография

 Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львівській міській раді ініціює скликання позачергової сесії у зв’язку із протестом прокурора на ухвалу про заборону комуністичної та нацистської символіки у Львові. Про це повідомив голова фракції ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.
 «Львівська міська рада затвердила ухвалу, яка є засобом крайньої необхідності через намагання різноманітних шовіністично налаштованих організацій реабілітувати совєцьку систему в сучасній українській державі. Зважаючи на можливість розповсюдження у Львові символіки неіснуючої тоталітарної держави – СРСР, та щоби не допустити будь-яких провокацій у місті 9 травня, юридична сила цієї ухвали є визначальним фактором», – зазначив Руслан Кошулинський.
 Нагадаємо, що у зв’язку з наявністю протесту прокурора, дію ухвали про заборону використання комуністичної та нацистської символіки зупинено до розгляду відповідного протесту на пленарному засіданні ради.

Оставить свой комментарий: