Прокуратура Львова внесла протест з вимогою привести у відповідність до Закону ухвалу Львівської міської ради «Про заборону використання символіки СРСР, к" />  Прокуратура Львова внесла протест з вимогою привести у відповідність до Закону ухвалу Львівської міської ради «Про заборону використання символіки СРСР, к">  Прокуратура Львова внесла протест з вимогою привести у відповідність до Закону ухвалу Львівської міської ради «Про заборону використання символіки СРСР, к" />

Львівська прокуратура оскаржила заборону використання символіки СРСР

logo
Львівська прокуратура оскаржила заборону використання символіки СРСР - главная фотография

 Прокуратура Львова внесла протест з вимогою привести у відповідність до Закону ухвалу Львівської міської ради «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова», що була прийнята під час сесії Львівської міської ради 26 квітня. Як зазначає відомство, ухвала місцевих депутатів суперечить положенням Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років». Як зазначає Генпрокуратура, протест прокурора зупиняє дію опротестованого акта і підлягає обов'язковому розгляду відповідним органом або посадовою особою у десятиденний строк після його надходження.
 Зазначимо, раніше комуністи заявили, що незважаючи на заборону, все рівно влаштують мітинг з використанням традиційної для цих заходів радянської символіки.

Оставить свой комментарий: