На засіданні львівського Комітету опору диктатурі прийняли лише критерії кандидатів та й ті не повністю. У порядку денному засідання КОДу було ви" />  На засіданні львівського Комітету опору диктатурі прийняли лише критерії кандидатів та й ті не повністю. У порядку денному засідання КОДу було ви">  На засіданні львівського Комітету опору диктатурі прийняли лише критерії кандидатів та й ті не повністю. У порядку денному засідання КОДу було ви" />

Львівський КОД ніяк не визначиться з кандидатами

logo
Львівський КОД ніяк не визначиться з кандидатами - главная фотография

 На засіданні львівського Комітету опору диктатурі прийняли лише критерії кандидатів та й ті не повністю. У порядку денному засідання КОДу було визначено кілька запитань, зокрема визначення кандидатів в депутати. Втім, Ірина Сех та Степан Кубів залишили зал ще до кінця засідання, а представників "Батьківщини" не було, тому було вирішено питання кандидатів перенести на наступне засідання. Результатом зустрічі стало затвердження критеріїв кандидатів на мажоритарні округи, але не повністю, оскільки деякі пункти викликали суперечки.
 Так, кандидатом в депутати не можуть бути представниками провладних партій, люди, що співпрацювали з радянськими спецслужбами, підкуповували виборців чи давали хабарі, та ті, які будучи депутатами, не голосували за принципові для опозиції питання.
 Як зазначають учасник зустрічі, стати висуванцем від об’єднаної опозиції може будь-який мешканець Львівщини, який задекларував свої доходи та займає принципову та послідовну і стабільну політичну чи ідеологічну позицію.

Оставить свой комментарий: