Сьогодні вранці, на десяту добу голодування, лікарі госпіталізували ініціатора солідарного голодування на підтримку Юлії Тимошенко, лідера Львівської «Бат" />  Сьогодні вранці, на десяту добу голодування, лікарі госпіталізували ініціатора солідарного голодування на підтримку Юлії Тимошенко, лідера Львівської «Бат">  Сьогодні вранці, на десяту добу голодування, лікарі госпіталізували ініціатора солідарного голодування на підтримку Юлії Тимошенко, лідера Львівської «Бат" />

Лідер Львівської «Батьківщини» госпіталізований

logo
Лідер Львівської «Батьківщини» госпіталізований - главная фотография

 Сьогодні вранці, на десяту добу голодування, лікарі госпіталізували ініціатора солідарного голодування на підтримку Юлії Тимошенко, лідера Львівської «Батьківщини» Романа Ілика, через різке погіршення стану здоров’я. 
 «Приблизно о 6 ранку раптово погіршилось його самопочуття. Ми викликали «швидку» і його відразу госпіталізували. Усі знали, що у Романа Ілика є прямі медичні протипокази для голодування», - розповів ще один учасник голодування Олександр Маленевський. 
 За словами Маленевського, голодування у Львові продовжуватиметься і надалі. Зараз голодують п’ятеро партійців Львівської «Батьківщини». 
 Нагадаємо, з 25 квітня партійці Львівської «Батьківщини» голодують та живуть у наметах біля пам’ятника Т. Шевченку. За ці дні солідарне голодування, ініційоване лідером Львівської «Батьківщини» Романом Іликом, підтримали у Києві, Хмельницькому, Дніпропетровську, і навіть у Чехії, де голодує колишній сенатор.

Оставить свой комментарий: