Керівництво служби автомобільних доріг Львівської області працює над реорганізацією галузі. Про це повідомив під час брифінгу начальник служби Тар" />  Керівництво служби автомобільних доріг Львівської області працює над реорганізацією галузі. Про це повідомив під час брифінгу начальник служби Тар">  Керівництво служби автомобільних доріг Львівської області працює над реорганізацією галузі. Про це повідомив під час брифінгу начальник служби Тар" />

Львівський автодор став на шлях реорганізації

logo
Львівський автодор став на шлях реорганізації - главная фотография

 Керівництво служби автомобільних доріг Львівської області працює над реорганізацією галузі. Про це повідомив під час брифінгу начальник служби Тарас Сиротинський. За його словами, перший етап реорганізації вже відбувся.
 «Поки що реорганізація непомітна, оскільки відбулись юридичні зміни - служба реформована в агентство автомобільних доріг. Зараз в районах та містах області проводять інвентаризацію доріг. В результаті реорганізації частину місцевих доріг передадуть в обслуговування так званих служб доріг, інші ж залишатимуться під управлінням та обслуговуванням органів місцевого самоврядування. Після інвентаризації буде зрозумілою де чия дорога і хто за неї відповідає», - пояснив Тарас Сиротинський.
 Нагадаємо, на ремонт доріг Львівської області цього року планують витратити 98 млн. грн.

Оставить свой комментарий: