Аеропорт «Львів» буде повністю закритий для зльоту і посадки абсолютно всіх типів літаків з 22:00 10 травня до 6:00 15 травня. Про це йдеться в л" />  Аеропорт «Львів» буде повністю закритий для зльоту і посадки абсолютно всіх типів літаків з 22:00 10 травня до 6:00 15 травня. Про це йдеться в л">  Аеропорт «Львів» буде повністю закритий для зльоту і посадки абсолютно всіх типів літаків з 22:00 10 травня до 6:00 15 травня. Про це йдеться в л" />

Львівський аеропорт закривають

logo
Львівський аеропорт закривають - главная фотография

 Аеропорт «Львів» буде повністю закритий для зльоту і посадки абсолютно всіх типів літаків з 22:00 10 травня до 6:00 15 травня. Про це йдеться в листі генерального директора аеропорту Романа Гонтарева на адресу представників авіакомпаній. Згідно з текстом листа, діяльність авіапідприємства буде припинена у зв'язку з завершенням робіт з реконструкції перону та злітно-посадкової смуги. Зокрема, в аеропорту необхідно перемістити торцеві вогні смуги, виконати демаркування покриття смуги, пусконалагоджувальні роботи зі світлосигнальним, метеорологічним і радіонавігаційним обладнанням. Крім того, буде нанесено денний маркування покриттів аеродрому на постійній основі. Пасажирам, чиї рейси потрапляють на зазначені вище дати, запропонують інші дати вильоту, а бо ж повернуть гроші.
 Нагадаємо, що новозбудований термінал львівського аеропорту урочисто відкрили 12 квітня Президент України Віктор Янукович та Президент УЄФА Мішель Платіні.

Оставить свой комментарий: