9 травня у Львові комуністи будуть нести червоний прапор, незважаючи на заборону міської ради. Про це заявив голова Львівського відділення Антифа" />  9 травня у Львові комуністи будуть нести червоний прапор, незважаючи на заборону міської ради. Про це заявив голова Львівського відділення Антифа">  9 травня у Львові комуністи будуть нести червоний прапор, незважаючи на заборону міської ради. Про це заявив голова Львівського відділення Антифа" />

Львівським комуністам владні рішення не наказ

logo
Львівським комуністам владні рішення не наказ - главная фотография

 9 травня у Львові комуністи будуть нести червоний прапор, незважаючи на заборону міської ради. Про це заявив голова Львівського відділення Антифашистського комітету України Олександр Калинюк, повідомляє прес-служба Комуністичної партії України.
 «Ми підемо 9 травня з червоним прапором, адже цього ніхто не може заборонити», - сказав Калинюк.
 За його словами, прапор КПУ офіційно зареєстрований в Міністерстві юстиції. До того ж використання прапора Перемоги передбачено законом про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
 «Міська рада не може бути вище закону України. Торік вони також приймали таке рішення і його через суд скасували», - додав він.
 Нагадаємо, депутати Львівської міської ради проголосували за заборону використання комуністичної і нацистської символіки на територія міста.

Оставить свой комментарий: