Минулої ночі у Пустомитівському районі Львівської області на залізничному перегоні Боровичі - Підбірці зійшли з рейок 10 цистерн вантажного потяга, з яки" />  Минулої ночі у Пустомитівському районі Львівської області на залізничному перегоні Боровичі - Підбірці зійшли з рейок 10 цистерн вантажного потяга, з яки">  Минулої ночі у Пустомитівському районі Львівської області на залізничному перегоні Боровичі - Підбірці зійшли з рейок 10 цистерн вантажного потяга, з яки" />

17 пожежних частин гасили полум’я на Львівщині

logo
17 пожежних частин гасили полум’я на Львівщині - главная фотография

 Минулої ночі у Пустомитівському районі Львівської області на залізничному перегоні Боровичі - Підбірці зійшли з рейок 10 цистерн вантажного потяга, з яких 5 були заповнені паливом. Унаслідок сходу сталося загоряння вантажу в цистернах – дизпалива та бензину, а також пошкоджено близько 300 метрів колії, 4 опори контактної мережі, порушено габарит по парній колії з перекриттям руху по обох коліях. Для ліквідації пожежі було залучено 17 відділень пожежно-рятувальної служби МНС та пожежний потяг «Укрзалізниці». Жертв та постраждалих немає. На даний момент рух на ділянці відновлено.
 Зазначимо, що за інформацією "Укрзалізниці», зношеність рухомого складу залізниць України досягла по електропоїздах - 80,3%, дизель-поїздах - 93,1%. Фізична зношеність основних фондів залізничної галузі становить більш як 80%, у тому числі вагонів інвентарного парку - 86%.

Оставить свой комментарий: