УБОЗ проводить «передвиборчу» перевірку львівських шкіл

logo
УБОЗ проводить «передвиборчу» перевірку  львівських шкіл  - главная фотография

Управління по боротьбі з організованою злочинністю вже майже два тижні перевіряє кілька освітніх закладів міста Львова. Про це повідомив депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Тарас Кравець. За його словами, найбільшого пресингу зазнала одна з шкіл Сихівського району. Так, за свідченням вчителів цієї школи, кілька їхніх колег вже сьогодні є під слідством.
«Обурює ставлення працівників УБОЗ до персоналу школи: заходять без попередження, перевіряють документацію, опитують як працівників школи, так і батьків. Перевіряють навіть нотатники директорів та класних керівників. Вочевидь, шукають інформацію про те, чи здають батьки гроші на школу. Окрім цього, перевіряють вчителів, чи не займаються вони в позашкільний час репетиторством, чи не надають шкільні приміщення для проведення позашкільних та інших заходів. В такий спосіб УБОЗ намагається звинуватити як директора школи, так і персонал у хабарництві», – повідомив Тарас Кравець.
Депутат зазначає, що незабаром їхня кількість тільки зростатиме, оскільки таким чином влада намагається залякати працівників освіти перед майбутніми парламентськими виборами. «Вочевидь, команду «фас» дано для того, аби залякати шкільних працівників і дирекцію шкіл. Восени вибори, і влада діятиме будь-якими методами, щоб тримати педагогічних працівників у покорі й при необхідності спиратися на їхню підтримку», – наголосив депутат.

Оставить свой комментарий: