Комуністи оскаржать рішення щодо заборони символіки СРСР у Львові

logo
Комуністи оскаржать рішення щодо заборони символіки СРСР у Львові - главная фотография

Народний депутат України від фракції КПУ Олександр Голуб заявляє, що депутати Львівської міської ради не вповноважені приймати рішення про заборону використання символіки СРСР під час масових заходів у Львові.
«Це не є функція міської ради. Звичайно, саме рішення юридично абсолютно безглузде. Ми будемо це оскаржувати. І, звичайно, ніхто його виконувати не буде. Зрозуміло, що більшість у Львівській раді представляють представники право радикальної "Свободи" і, зрозуміло, що за той період, поки вони керують містом і областю, їм немає чого пред’явити виборцям. Ми бачили, що рейтинги "Свободи" стрімко падають і вона не потрапляє як політична партія до складу ВР і таким чином депутати Львівської міськради від "Свободи" намагаються привернути до себе увагу, спровокувати певний конфлікт навколо цього і хоча б такими кроками згуртувати свій електорат", - повідомив Голуб.
Він також припустив, що це рішення показує, що на 9 травня у Львові готуються провокації.
«Мені здається, що це рішення відверто показує, що знову на 9 травня у Львові готуються провокації, аби, прикриваючись цим безглуздим і юридично неправомірним рішенням, перешкоджати тим громадянам, ветеранам, які будуть святкувати День перемоги у Львові», - зазначив народний обранець.
Нагадаємо, що на засіданні Львівської міської ради прийняли ухвалу про заборону використання на території Львова символіки неіснуючої держави – СРСР, комуністичної та нацистської символіки, а також про заборону використання цієї символіки на будівлях держустанов і комунальних підприємствах Львова та під час проведення масових заходів.

Оставить свой комментарий: