Львівські депутати вимагають скасування Харківських угод

logo
Львівські депутати вимагають скасування Харківських угод - главная фотография

Депутати Львівської обласної ради вимагають від Верховної Ради України денонсувати Харківські угоди. За відповідне рішення проголосувало 77 депутатів облради.
«27 квітня 2010 року десятки тисяч українських громадян на площі перед парламентом протестували проти ратифікації Харківських угод. Цей договір має бути скасований, оскільки суперечить інтересам України, створює загрозу для національної безпеки країни та завдає збитків національній економіці».
Львівські депутати зазначають, що Харківські угоди не вирішили жодної політичної, економічної чи проблеми безпеки і вимагають підтримати законопроект про денонсацію Харківських угод, який внесено на розгляд Верховної Ради.
Нагадаємо, що 21 квітня 2010 року в Харкові президенти України і РФ Віктор Янукович і Дмитро Медведєв підписали угоду про продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ в Криму після 2017 року на 25 років з можливим продовженням ще на п'ять років. В обмін на це Україна одержала знижку при закупівлях російського газу на 100 доларів за тисячу кубометрів.

Оставить свой комментарий: