На сесії Львівської облради депутати внесли зміни до Регламенту, згідно з якими картки для голосування депутатам облради видаватимуть перед сесією персона" />  На сесії Львівської облради депутати внесли зміни до Регламенту, згідно з якими картки для голосування депутатам облради видаватимуть перед сесією персона">  На сесії Львівської облради депутати внесли зміни до Регламенту, згідно з якими картки для голосування депутатам облради видаватимуть перед сесією персона" />

Львівські депутати будуть голосувати чесно

logo
Львівські депутати будуть голосувати чесно - главная фотография

 На сесії Львівської облради депутати внесли зміни до Регламенту, згідно з якими картки для голосування депутатам облради видаватимуть перед сесією персонально. Зокрема, статтю 14 Регламенту доповнили частиною 7 такого змісту: «Персональну картку депутат отримує на початку кожного пленарного засідання сесії обласної ради, як підтвердження проходження реєстрації. Персональну картку депутат здає відповідальному працівнику виконавчого апарату обласної ради після завершення сесійного засідання або припинення участі в ньому».
 Причиною для таких змін стали публікації в місцевих ЗМІ про те, що під час сесій реального кворуму немає, а один депутат міг голосувати картками своїх колег.

Оставить свой комментарий: