Депутати Львівської міської ради заборонили використовувати символіку СРСР, комуністичну та нацистську символіку на території міста Львова." />  Депутати Львівської міської ради заборонили використовувати символіку СРСР, комуністичну та нацистську символіку на території міста Львова.">  Депутати Львівської міської ради заборонили використовувати символіку СРСР, комуністичну та нацистську символіку на території міста Львова." />

Депутати Львова заборонили нацистську і комуністичну символіку

logo
Депутати Львова заборонили нацистську і комуністичну символіку - главная фотография

 Депутати Львівської міської ради заборонили використовувати символіку СРСР, комуністичну та нацистську символіку на території міста Львова. На сьогоднішній сесії міськради за це рішення проголосувало 74 депутати. В ухвалі зазначено, що йдеться про символіку «неіснуючої держави СРСР», комуністичної та нацистської символіки, яку не можна використовувати на масових заходах та вивішувати на установах. Автор ухвали, депутат Юрій Михальчишин наголосив, що «ми повинні прийняти вольове рішення і задекларувати європейські погляди».
 Зазначимо, що міська рада вже затверджувала минулоріч таку ж заборону. Проте Галицький районний суд Львова виніс рішення скасувати ухвалу ЛМР, зокрема пункт про заборону комуністичної символіки, а залишити лише заборону на використання нацистської символіки.

Оставить свой комментарий: