Під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати порушать питання щодо скорочення фінансування на чиновницький апарат Ль" />  Під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати порушать питання щодо скорочення фінансування на чиновницький апарат Ль">  Під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати порушать питання щодо скорочення фінансування на чиновницький апарат Ль" />

Депутати Львова вимагатимуть скорочення чиновницьких видатків

logo
Депутати Львова вимагатимуть скорочення чиновницьких видатків - главная фотография

 Під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати порушать питання щодо скорочення фінансування на чиновницький апарат Львівської міської ради. Про це повідомив Юрій Кужелюк, депутат Львівської міськради.
 "Ми пропонуватимемо скоротити бюджетні призначення на чиновницький апарат, але не на весь, бо люди працюють, а на департамент "Адміністрація міського голови", 44 особи, які там є, не мають, чим зайнятися. Тому вони займаються громадською роботою на чолі з директором. А громадська робота, як відомо, виконується задарма", - зазначив Крук.
 Зазначимо, що депутат мав на увазі реалізацію у місті проекту ГО "Самопоміч" "Здоров'я твоєї дитини". Так, минулого тижня директорам львівських шкіл роздали анкети, які слід було розповсюдити серед школярів міста, а також листа від департаменту "Адміністрація міського голови" Львівської міськради. У ньому директорам дали рекомендації щодо програми соціологічного дослідження "Здоров'я твоєї дитини". У листі керівникам шкіл доручили 19-20 квітня отримати анкети, підготувати приміщення, де вони зберігатимуться, поінформувати класних керівників про анкетування, розказати про проект під час батьківських зборів, а вже 25 квітня заповнені анкети доручили подати в райуправління освіти.

Оставить свой комментарий: