Начальник головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації Львівської ОДА Богдан Кук написав заяву на звільнення. Відповід" />  Начальник головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації Львівської ОДА Богдан Кук написав заяву на звільнення. Відповід">  Начальник головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації Львівської ОДА Богдан Кук написав заяву на звільнення. Відповід" />

Львівська ОДА лишилася без зв’язку з громадою

logo
Львівська ОДА лишилася без зв’язку з громадою - главная фотография

 Начальник головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації Львівської ОДА Богдан Кук написав заяву на звільнення. Відповідну заяву він зареєстрував ще 23 квітня.
 «Цей крок пов'язаний з переходом на іншу роботу», – повідомив Кук.
 Покидаючи посаду, вже колишній начальник подякував працівникам управління, громадським організаціям та ЗМІ, які «об’єктивно і правдиво висвітлювали роботу не тільки управління, а й цілої ОДА».
 Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Богдан Кук відмовлявся виконувати певні вказівки щодо утиску свободи слова на Львівщині. Тож виникають сумніви в добровільності написання заяви. Як показує практика, подібні «особисті» рішення є банальним тиском керівництва.

Оставить свой комментарий: