Активісти львівської обласної партійної організації "Батьківщини" оголошують голодування на знак солідарності зі своїм лідером Юлією Тимошенко. Б" />  Активісти львівської обласної партійної організації "Батьківщини" оголошують голодування на знак солідарності зі своїм лідером Юлією Тимошенко. Б">  Активісти львівської обласної партійної організації "Батьківщини" оголошують голодування на знак солідарності зі своїм лідером Юлією Тимошенко. Б" />

Львівська «Батьківщина» вирішала підтримати Тимошенко голодуванням

logo
Львівська «Батьківщина» вирішала підтримати Тимошенко голодуванням - главная фотография

 Активісти львівської обласної партійної організації "Батьківщини" оголошують голодування на знак солідарності зі своїм лідером Юлією Тимошенко. Безстрокове та добровільне голодування розпочнеться у середу 25 квітня у центрі Львова, де планується також розмістити намети.
 "Зараз вирішуємо всі організаційні питання, щоб уже завтра почати голодування... У таких ситуаціях ми не маємо права стояти осторонь або говорити іншим, що робити. Це вже за межами якогось навіть людського, я б сказав, достоїнства. Я поважаю цього політика, цю сильну й вольову жінку, яку не вдасться нікому зламати, і хочу бути з нею солідарним. Вона має відчувати, що вона - не одна", - заявив лідер львівської "Батьківщини" Роман Ілик, що ініціює й очолює цю акцію протесту.
 Нагадаємо, що Юлія Тимошенко написала заяву про те, що її побили під час перевезення з колонії до лікарні. Пізніше вона оголосила голодування.

Оставить свой комментарий: