Прокуратура Львівської області з’ясувала, що Львівська міська рада незаконно передала в оренду ПП «Львівський автоцентр КамАЗ» 3 га землі на вул." />  Прокуратура Львівської області з’ясувала, що Львівська міська рада незаконно передала в оренду ПП «Львівський автоцентр КамАЗ» 3 га землі на вул.">  Прокуратура Львівської області з’ясувала, що Львівська міська рада незаконно передала в оренду ПП «Львівський автоцентр КамАЗ» 3 га землі на вул." />

Прокуратура спіймала Львівську міськраду на розбазарюванні земель

logo
Прокуратура спіймала Львівську міськраду на розбазарюванні земель - главная фотография

 Прокуратура Львівської області з’ясувала, що Львівська міська рада незаконно передала в оренду ПП «Львівський автоцентр КамАЗ» 3 га землі на вул. Конюшинній. Прокуратура відреагувала на викладені факти у журналістському матеріалі «Земельна афера: 3 га вкрали з-під носа львів’ян», де йшлося про законність процедури передачі в оренду земельної ділянки на вул. Конюшинній, 4 у м. Львові.
Землю площею майже 3 гектари ухвалою сесії Львівської міської ради 15 грудня 2011 року передано ПП «Львівський автоцентр КамАЗ» в оренду терміном на 10 років для завершення будівництва та обслуговування будівель і споруд. Відтак між ЛМР та підприємством було укладено договір та зареєстровано його у Державному реєстрі земель.
Прокуратура з’ясувала, що Львівська міська рада, приймаючи вказане рішення, допустила численні порушення вимог земельного законодавства.  Відтак прокурором Львова до Господарського суду Львівської області заявлено позов про визнання даної ухвали не чинною та про її скасування.
Окрім того, прокуратура домагатиметься визнання недійсним договору оренди зазначеної земельної ділянки, повернення та приведення її у придатний для використання стан. Однак, остаточного рішення у цій справі суд наразі не прийняв.

Оставить свой комментарий: