Львівська влада відхрещуються від масових вбивств собак у місті, які все частіше вмирають від отруєння після прогулянки." />  Львівська влада відхрещуються від масових вбивств собак у місті, які все частіше вмирають від отруєння після прогулянки.">  Львівська влада відхрещуються від масових вбивств собак у місті, які все частіше вмирають від отруєння після прогулянки." />

У бідах Львова винен псих

logo
У бідах Львова винен псих - главная фотография

 Львівська влада відхрещуються від масових вбивств собак у місті, які все частіше вмирають від отруєння після прогулянки. Мер Львова Андрій Садовий назвав абсурдом думку, що ЖЕКи звільняють місто від безпритульних собак перед Євро-2012. Голова міста вважає, що собак труїть якийсь псих.
 "Таких негідників треба шукати і залучати до кримінальної відповідальності", - заявив Садовий.
 Однак, за словами голови громадської організації "Екфорум-Львів" Мирона Колодко, за останній місяць власники тринадцяти собак скаржилися, що їх вихованці загинули від отруєння, оскільки у загиблих собак на розтині знаходять отруєну ковбасу.
 "Складається враження, що сама влада причетна до смерті тварин: у місті не організована гаряча лінія і пункти прийому убитих тварин, де б визначали причину їх смерті", - обурюється Колодко.

Оставить свой комментарий: