У готельно-ресторанному комплексі «Святослав» у Винниках відбулась чергова конференція Львівської обласної організації політичної партії «УДАР»." />  У готельно-ресторанному комплексі «Святослав» у Винниках відбулась чергова конференція Львівської обласної організації політичної партії «УДАР».">  У готельно-ресторанному комплексі «Святослав» у Винниках відбулась чергова конференція Львівської обласної організації політичної партії «УДАР»." />

Колишній "порист" Адамик став заступником керівника львівського «УДАРу»

logo
Колишній "порист" Адамик став заступником керівника львівського «УДАРу» - главная фотография

 У готельно-ресторанному комплексі «Святослав» у Винниках відбулась чергова конференція Львівської обласної організації політичної партії «УДАР». Одним з питань, що виносилося на конференцію було обрання заступника голови регіонального осередку партії. Делегати конференції практично одностайно підтримали пропозицію голови львівського «УДАРу» Ярослава Гінки, щодо обрання заступником  Петра Адамика. Нагадаємо, що Адамик є депутатом Львівської міської ради, куди свого часу потрапив за списками партії «Пора», є членом Постійної комісії комунального майна та власності.
 Окрім цього, делегати конференції також визначились із кандидатурами представників на черговому дев'ятому з'їзді партії в Запоріжжі. Всього ж участь у обласній конференції взяло 84 делегата з 90 обраних від кожного району та міста обласного значення Львівщини.

Оставить свой комментарий: