Заступник мера Львова з питань будівництва й інфраструктури Володимир Шевчук потрапив в ДТП на Рівненщині. Сьогодні, близько 8:00, на закругленій" />  Заступник мера Львова з питань будівництва й інфраструктури Володимир Шевчук потрапив в ДТП на Рівненщині. Сьогодні, близько 8:00, на закругленій">  Заступник мера Львова з питань будівництва й інфраструктури Володимир Шевчук потрапив в ДТП на Рівненщині. Сьогодні, близько 8:00, на закругленій" />

Віце-мер Львова ледь не розбився на автомобілі

logo
Віце-мер Львова ледь не розбився на автомобілі - главная фотография

 Заступник мера Львова з питань будівництва й інфраструктури Володимир Шевчук потрапив в ДТП на Рівненщині. Сьогодні, близько 8:00, на закругленій ділянці дороги автомобіль BMW, у якому перебував Шевчук, на швидкості з'їхав у кювет і вдарився у дерево. Шевчук, що перебував на задньому сидінні, отримав тілесні ушкодження й був госпіталізований у Радивилівську районну лікарню. Звідти реанімобіль перевіз постраждалого в одну з лікарень Львова. Співробітники відділу ДАІ зазначають, що загрози його життю немає, серйозних тілесних ушкоджень він не отримав.
Автомобіль, у якому перебував Шевчук, їхав зі Львова до Києва. За попередніми даними, водій не впорався з керуванням через дощ.

Оставить свой комментарий: