Голова Львівської ОДА Михайло Костюк прагне створити регіональну енергонезалежність на території області. Про це він сказав під час зустрічі з пр" />  Голова Львівської ОДА Михайло Костюк прагне створити регіональну енергонезалежність на території області. Про це він сказав під час зустрічі з пр">  Голова Львівської ОДА Михайло Костюк прагне створити регіональну енергонезалежність на території області. Про це він сказав під час зустрічі з пр" />

Губернатор Львівщини прагне регіональної енергонезалежності

logo
Губернатор Львівщини прагне регіональної енергонезалежності - главная фотография

 Голова Львівської ОДА Михайло Костюк прагне створити регіональну енергонезалежність на території області. Про це він сказав під час зустрічі з представниками східного комітету німецької економіки та бізнесменами проекту "Енергоощадний дім". За його задумом, ця енергонезалежність базуватиметься на збільшенні енергоефективності приміщень комунальної та муніципальної власності та переході на альтернативні види палива.
 "Слід активніше використовувати наявні в області енергетичні ресурси та сировину. Зокрема, йдеться про Львівсько-Волинський кам`яновугільний басейн – перехід на альтернативні види палива має відбутися саме на основі вугілля", - заявив Михайло Костюк.
 Голова ОДА також озвучив ідею розміщення на території Львівщини європейських бізнесових майданчиків. Насамперед йдеться про бізнес, пов`язаний із логістикою, сільським господарством, виробництвом продукції, утилізацією твердих побутових відходів тощо. Костюк повідомив, що відповідні пропозиції та проекти представлять на цьогорічному Міжнародному економічному форумі у Трускавці.

Оставить свой комментарий: