На засіданні сесії Львівської міської ради депутати дадуть свою оцінку діям виконавчого комітету Львівської міськради у зв'язку з позовом до суду з вимого" />  На засіданні сесії Львівської міської ради депутати дадуть свою оцінку діям виконавчого комітету Львівської міськради у зв'язку з позовом до суду з вимого">  На засіданні сесії Львівської міської ради депутати дадуть свою оцінку діям виконавчого комітету Львівської міськради у зв'язку з позовом до суду з вимого" />

На сесії Львівської міськради "оцінять" виконком

logo
На сесії Львівської міськради "оцінять" виконком - главная фотография

 На засіданні сесії Львівської міської ради депутати дадуть свою оцінку діям виконавчого комітету Львівської міськради у зв'язку з позовом до суду з вимогою заборонити проведення у Львові будь-яких акцій у день візиту до міста Президента Януковича.
 «На пленарному засіданні сесії Львівської міської ради, яке відбудеться 26 квітня, з цього питання ми заслухаємо голову постійної депутатської комісії з питань законності Любомира Мельничука, який підсумує і узагальнить події у хронологічному порядку», - повідомив Юрій Михальчишин, депутат Львівської міськради.
 Також голова комісії від імені депкорпусу має дати правову оцінку діям виконкому Львівської міської ради.
 Нагадаємо, що 12 квітня, у день візиту до Львова Президента України, місцевий осередок Комітету опору диктатурі провів біля пам'ятника Тарасові Шевченку "мовчазну" акцію протесту "У Чистий четвер - без брудної влади". В той же час міська рада Львова оскаржила у суді проведення акцій цього дня. У міськраді ж повідомили, що виконком звернувся до Львівського окружного адмінсуду з вимогою заборонити проведення акцій у місті у день візиту Президента на прохання міського управління міліції.

Оставить свой комментарий: