Керівником відділу інформації та зв’язків з громадськістю Львівської облради призначено Михайла Шишку. За словами Шишки, конкурсу на посаду керів" />  Керівником відділу інформації та зв’язків з громадськістю Львівської облради призначено Михайла Шишку. За словами Шишки, конкурсу на посаду керів">  Керівником відділу інформації та зв’язків з громадськістю Львівської облради призначено Михайла Шишку. За словами Шишки, конкурсу на посаду керів" />

Львівська облрада зі ЗМІ працюватиме по-новому

logo
Львівська облрада зі ЗМІ працюватиме по-новому - главная фотография

 Керівником відділу інформації та зв’язків з громадськістю Львівської облради призначено Михайла Шишку. За словами Шишки, конкурсу на посаду керівника відділу інформації та зв’язків з громадськістю облради не було. Шишку призначено на посаду розпорядженням голови Львівської облради Олега Панькевича шляхом переводу з посади помічника голови облради, на якій він працював останні півроку.
 Михайло Шишка народився у 1960 році. У 1995 році закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. І.Франка. Працював виконавчим редактором журналу «Брідщина», позаштатним кореспондентом газет «Життя і праця», «Морська правда», «Моряк України» та інших.
 Щодо цілей на новій посаді, то тут Шишка не був унікальним. Традиційно він має на меті давати більше об’єктивної інформації, так як часто такі прагнення розбивалися об практичну передвиборчу необхідність.

Оставить свой комментарий: