З наступної середи можлива довготривала зупинка громадського транспорту Львова. Про це повідомив голова конфедерації вільних профспілок Львівщини" />  З наступної середи можлива довготривала зупинка громадського транспорту Львова. Про це повідомив голова конфедерації вільних профспілок Львівщини">  З наступної середи можлива довготривала зупинка громадського транспорту Львова. Про це повідомив голова конфедерації вільних профспілок Львівщини" />

У Львові може зупинитись громадський транспорт

logo
У Львові може зупинитись громадський транспорт - главная фотография

 З наступної середи можлива довготривала зупинка громадського транспорту Львова. Про це повідомив голова конфедерації вільних профспілок Львівщини Андрій Соколов. За його словами, 11 квітня, на стихійних зборах водіїв ЛКП АТП №1 було створено вільну профспілку водіїв АТП і висунуто кілька вимог до адміністрації. Зокрема, від керівництва підприємства водії вимагають поновити на роботі незаконно звільнених водіїв, виплатити заборгованість по заробітній платі та погоджувати з профспілкою плани збору за проїзд. Якщо до середи ці питання не будуть вирішені, водії розпочнуть акцію протесту, що скоріш за все унеможливить рух комунального транспорту у Львові. Втім, директор АТП Михайло Сидорович відмовився сісти за стіл переговорів з профспілкою водіїв, як і ознайомитися з вимогами працівників.
 Зазначимо, що АТП №1 – один з найбільших перевізників у Львові, який, зокрема, обслуговує всі радіальні автобусні маршрути.

Оставить свой комментарий: