Міністр енергетики розбереться з кризовою ситуацією на об`єднанні “Львіввугілля”. Відповідне доручення Юрію Бойку дав Президент України Віктор Ян" />  Міністр енергетики розбереться з кризовою ситуацією на об`єднанні “Львіввугілля”. Відповідне доручення Юрію Бойку дав Президент України Віктор Ян">  Міністр енергетики розбереться з кризовою ситуацією на об`єднанні “Львіввугілля”. Відповідне доручення Юрію Бойку дав Президент України Віктор Ян" />

Міністр займеться львівським підприємством

logo
Міністр займеться львівським підприємством - главная фотография

 Міністр енергетики розбереться з кризовою ситуацією на об`єднанні “Львіввугілля”. Відповідне доручення Юрію Бойку дав Президент України Віктор Янукович під час наради, присвяченої підготовці України до подачі заявки на проведення зимової Олімпіади 2022 року.
 “Львіввугілля перебуває у дуже непростому стані, несвоєчасна виплата зарплати, це питання треба врегулювати” - сказав президент. Також він повідомив, що підприємство має проблеми зі збутом вугілля і з цього випливають інші проблеми.
 Зазначимо, що основні проблеми “Львіввугілля” пов`язані з неможливістю продавати вугілля “Західенерго”. На складах “Львіввугілля” накопичилося 240 тисяч тонн вугілля вартістю майже 60 млн грн.

Оставить свой комментарий: