Сьогодні у Палаці Потоцьких відбулася зустріч президента України з культурними та громадськими діячами Львова. За задумом гаранта, це дозволить п" />  Сьогодні у Палаці Потоцьких відбулася зустріч президента України з культурними та громадськими діячами Львова. За задумом гаранта, це дозволить п">  Сьогодні у Палаці Потоцьких відбулася зустріч президента України з культурними та громадськими діячами Львова. За задумом гаранта, це дозволить п" />

Янукович на Львівщині показав свою думку щодо журналістів

logo
Янукович на Львівщині показав свою думку щодо журналістів - главная фотография

 Сьогодні у Палаці Потоцьких відбулася зустріч президента України з культурними та громадськими діячами Львова. За задумом гаранта, це дозволить почути думку львівської інтелігенції з приводу стратегії гуманітарного розвитку країни, яку готує влада. У вступному слові Віктор Янукович повідомив, що зустрічатися з львівською інтелігенцією – його давня традиція.
 «Це для мене необхідна річ, маю тримати руку на пульсі», – додав Президент.
 На зустрічі були присутні близько 20-30 запрошених, зокрема композитор Мирослав Скорик, ректор Львівської музичної академії Ігор Пилатюк, політолог та культуролог Тарас Возняк, письменник Роман Лубківський, поетеса та видавець Мар'яна Савка, політолог та поет Володимир Цибулько.
 Разом з тим, подробиці зустрічі не відомі, оскільки після вступного слова Януковича журналістів та операторів попросили залишити приміщення Палацу Потоцьких. Зважаючи на анонсовану назву події, яка говорила про зустріч з інтелігенцією, припускаємо, що за думкою Президента України, журналісти до цього суспільного прошарку не відносяться.

Оставить свой комментарий: