Влада західної столиці визначилася з медіа стратегією під час проведення чемпіонату "Євро-2012"." />  Влада західної столиці визначилася з медіа стратегією під час проведення чемпіонату "Євро-2012".">  Влада західної столиці визначилася з медіа стратегією під час проведення чемпіонату "Євро-2012"." />

Львів похизується перед туристами

logo
Львів похизується перед туристами - главная фотография

 Влада західної столиці визначилася з медіа стратегією під час проведення чемпіонату "Євро-2012". Згідно задуму фахівців, медіа-концепція Львова буде базуватися на чотирьох основних повідомленнях: «Львів - останній невідкритий скарб Європи», «Львів - місто українських цінностей», «Львів - місто подій», а також «Львів - ІТ-центр України». Всі вони будуть адресуватися ЗМІ, які потім направлять їх для своєї аудиторії. 
 Як розповідає менеджер з інформаційної політики і PR ЛКП «Агенція з підготовки Львова до Євро-2012» Людмила Дунець, дуже багато журналістів і туристів говорять, що Львів схожий на Прагу, але набагато краще, оскільки в місті Лева немає стільки багато туристів - в цьому «Львів - невідкритий скарб Європи». У свою чергу,« Львів - місто українських цінностей ». Часто до Львова приїжджають туристи з інших регіонів України, щоб згадати, які колись були українські традиції. Поряд з цим, «Львів - місто подій», адже в ньому відбувається не менше 100 фестивалів щорічно. Останнє ж повідомлення, що «Львів - ІТ-центр України», адресований для журналістів, які будуть перебувати у Львові під час чемпіонату.

Оставить свой комментарий: