У Львівській облраді зупинили свою роботу фракція «Сильна Україна» та «Єдиний центр»." />  У Львівській облраді зупинили свою роботу фракція «Сильна Україна» та «Єдиний центр».">  У Львівській облраді зупинили свою роботу фракція «Сильна Україна» та «Єдиний центр»." />

Львівська облрада позбулася 2 фракцій

logo
Львівська облрада позбулася 2 фракцій - главная фотография

 У Львівській облраді зупинили свою роботу фракція «Сильна Україна» та «Єдиний центр». Про це повідомив перший заступник голови облради Петро Колодій. За його словами, надійшла заява від лідера фракції партії «Сильна Україна» Андрія Кота про те, що його фракція саморозпускається. До складу сильноукраїнців в облраді входили 4 депутата. А також про вихід з фракції партії «Єдиний центр» заявив син убитого екс-губернатора Львівської області Сергій Сенчук, який був єдиним її членом. Такий крок автоматично призводить до ліквідації фракції.
 Нагадаємо, що раніше депутати з фракції «Сильна Україна» в Львівській облраді заявляли про відмову від об’єднання з Партією регіонів. Яка ж тепер доля спіткає сильноукраїнців не повідомляється.

Оставить свой комментарий: