У Львівському СІЗО намагався вчинити самогубство «Доктор Пі»

logo
У Львівському СІЗО намагався вчинити самогубство «Доктор Пі» - главная фотография

 Андрій Слюсарчук, відомий як «Доктор Пі», , перебуваючи у СІЗО, порізав собі вени лівої руки. Про це повідомила адвокат Слюсарчука Наталія Романик. За її словами, спробу самогубства помітили працівники СІЗО і зупинили «Доктора Пі». Романик зазначила, що зараз стан її клієнта є вкрай важким, він скаржиться на болі в голові, і в нього тремтять руки та ноги. Вона також звернула увагу на те, що всупереч українському законодавству, слідчий не дає їй можливості зустрічатися з Андрієм Слюсарчуком.
 Втім речник управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області Мирослав Демків спростував цю інформацію. 
 «Я можу ствердно сказати, що за час свого перебування у слідчому ізоляторі ув’язнений Слюсарчук спроб самогубства не робив», - повідомив Демків.
 Щодо перешкод, які нібито чиняться адвокатові Андрія Слюсарчука щодо зустрічей із клієнтом, Мирослав Демків зазначив: 
 «Слюсарчук перебуває під слідством, він рахується за судом, і всі зустрічі відбуваються за письмовим дозволом органу, за яким він рахується. Якщо адвокат має такий дозвіл, то в працівників СІЗО немає підстав, такого не буває, щоб йому могли не надати зустрічі».

Оставить свой комментарий: