П’яний депутат міської ради Сосновской міської ради Львівської області наніс собі тілесні ушкодження, коли його зупинили інспектори ДАІ." />  П’яний депутат міської ради Сосновской міської ради Львівської області наніс собі тілесні ушкодження, коли його зупинили інспектори ДАІ.">  П’яний депутат міської ради Сосновской міської ради Львівської області наніс собі тілесні ушкодження, коли його зупинили інспектори ДАІ." />

На Львівщині депутат побив сам себе

logo
На Львівщині  депутат побив сам себе - главная фотография

 П’яний депутат міської ради Сосновской міської ради Львівської області наніс собі тілесні ушкодження, коли його зупинили інспектори ДАІ.  У ніч на 9 квітня співробітники ДАІ на дорозі Сокаль-Радехов поблизу села Бендюга зупинили автомобіль «Шевроле Каптива», який рухався без включеного світла в темний час доби і на вимоги світлового жезла не реагував.
«На вимогу надати документи водія і пройти перевірку на алкоголь останній відмовився, пошкодивши формений одяг інспектора ДАІ і службовий автомобіль, а також наніс собі тілесні ушкодження», — говориться в повідомленні прес-служби УДАІ області. Правоохоронці з’ясували, що затриманий є депутатом Сосновского міської ради від партії «Свобода». Медичне обстеження виявило, що чоловік знаходився в стані алкогольного сп’яніння.
 Втім, варто зазначити, що зустріч в нетверезому вигляді на порожній нічній вулиці з співробітниками ДАІ наводить на певні роздуми. Медичні висновки не залишають сумнівів щодо стану депутата. Тож запам’ятати дії інспекторів в такому вигляді він, можливо, і не міг. А в такому випадку прес-служба отримує повну свободу дій щодо трактування подій.

Оставить свой комментарий: