Депутати Львівської міської ради не підтримали рішення про дострокове припинення повноважень депутата з фракції «Партії регіонів» Володимира Пасічника.  Депутати Львівської міської ради не підтримали рішення про дострокове припинення повноважень депутата з фракції «Партії регіонів» Володимира Пасічника.  Депутати Львівської міської ради не підтримали рішення про дострокове припинення повноважень депутата з фракції «Партії регіонів» Володимира Пасічника.

На Львівщині за відмову від депутатства доводиться боротися

logo
На Львівщині за відмову від депутатства доводиться боротися - главная фотография

 Депутати Львівської міської ради не підтримали рішення про дострокове припинення повноважень депутата з фракції «Партії регіонів» Володимира Пасічника. Зокрема, на сесії міськради за це рішення проголосували лише 16 депутатів.
Зазначимо, що відповідну заяву про складання повноважень депутат Пасічник подав ще в середині березня. Головний аргумент - незадовільний стан здоров'я. Це питання мало розглядатися ще на попередній сесії, але «свободівці» зняли його з порядку денного, мовляв, Пасічника немає на місці, і, можливо, його змушують скласти повноваження.
 Нагадаємо, що фракція Партії регіонів у Львівській міській раді складається лише з 6 депутатів. Втім, заяву про складання депутатських повноважень на ім'я секретаря ради та голови комісії депутатської діяльності та законності Любомира Мельничука подав також голова фракції Партії регіонів Тадей Едер.

Оставить свой комментарий: