Суд амністував колишнього начальника управління освіти Львівської міської ради Володимира Огура. Галицький районний суд Львова завершив розгляд к" />  Суд амністував колишнього начальника управління освіти Львівської міської ради Володимира Огура. Галицький районний суд Львова завершив розгляд к">  Суд амністував колишнього начальника управління освіти Львівської міської ради Володимира Огура. Галицький районний суд Львова завершив розгляд к" />

Львівського чиновника визнали винним і відпустили

logo
Львівського чиновника визнали винним і відпустили - главная фотография

 Суд амністував колишнього начальника управління освіти Львівської міської ради Володимира Огура. Галицький районний суд Львова завершив розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього співробітника міськради у використанні ним підробленого диплома про вищу освіту.
Судом винесено постанову про звільнення від кримінальної відповідальності підсудного на підставі Закону України «Про амністію в 2011 році» згідно з поданою ним заявою про амністію.
 Нагадаємо, що чиновник обвинувачувався у тому, що з метою підтвердження неіснуючого факту навчання у Львівському державному університеті ім. Івана Франка та з метою здобуття вищої освіти за рівнем магістра у одному з вузів Львова, подав до останнього завідомо підроблений диплом спеціаліста про закінчення ним навчання у ЛДУ ім. Івана Франка. В подальшому, той же підроблений диплом посадовець використав з метою працевлаштування на керівних посадах управління освіти Львівської міської ради. 
 У вересні минулого року прокуратура Львова порушила кримінальну справу за фактом підробки диплома про вищу освіту Володимира Огура. Після цього в Львівській міськраді було виявлено ще 5 підроблених дипломів, у тому числі у замначальника управління земельних ресурсів, який пропрацював в мерії 9 років.

Оставить свой комментарий: