У голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка з’явиться шостий заступник. За неофіційною інформацією, новим заступником г" />  У голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка з’явиться шостий заступник. За неофіційною інформацією, новим заступником г">  У голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка з’явиться шостий заступник. За неофіційною інформацією, новим заступником г" />

У губернатора Львівщини заступником буде людина Тігіпка

logo
У губернатора Львівщини заступником буде людина Тігіпка - главная фотография

 У голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка з’явиться шостий заступник. За неофіційною інформацією, новим заступником голови Львівської області буде колишній правоохоронець Олег Рудницький.
 Наказу про призначення на посаду ще немає, проте кандидатуру нового заступника вже погоджено прем’єр-міністром Миколою Азаровим та головою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіном. Які функції буде покладено на чергового заступника губернатора також наразі не відомо.
 Зазначимо, що раніше Олег Рудницький займав посаду начальника ГУ МВС у Львівській області, був першим заступником директора Державного департаменту пожежної безпеки України. Під час виборів до органів місцевого самоврядування 2010 року був кандидатом в депутати до Львівської міськради. Йшов другим у виборчому списку від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Оставить свой комментарий: