Кандидатів до Верховної Ради «Удар» визначить через проведення внутріпартійного праймеріз.  Про це повідомив голова Львівського осередку пар" />  Кандидатів до Верховної Ради «Удар» визначить через проведення внутріпартійного праймеріз.  Про це повідомив голова Львівського осередку пар">  Кандидатів до Верховної Ради «Удар» визначить через проведення внутріпартійного праймеріз.  Про це повідомив голова Львівського осередку пар" />

Львівський «УДАР» робить ставку на відкритість

logo
Львівський «УДАР» робить ставку на відкритість - главная фотография

 Кандидатів до Верховної Ради «Удар» визначить через проведення внутріпартійного праймеріз.  Про це повідомив голова Львівського осередку партії Ярослав Гінка. За його словами, на сьогодні тривають перемовини «Удару» з колегами з опозиції щодо об’єднаних кандидатів на мажоритарні округи. У квітні відбудеться перший передвиборчий з’їзд партії, на якому буде затверджено виборчу стратегію і визначено кандидатів в нардепи.
 «УДАР» також  намагатиметься схилити до свої лав авторитетних особистостей Львівщини. Зокрема ректора ЛНУ ім. І.Франка Івана Вакарчука. Щоправда його реакція на таку новину не відома. Зрештою як і інших, оскільки однопартійці Кличка направили листи до кільканадцяти поважних львів’ян з різних галузей.
 Зазначимо, що незважаючи на запланований праймеріз, Ярослав Гінка все ж має надію провести до Верховної Ради в першу чергу себе.
 «По Львову, я думаю, Ярослав Гінка міг би бути кандидатом до Верховної Ради», – сказав не соромлячись Гінка.
 Що ж, до цього часу про праймеріз амбіційно заявляла лише «Сильна Україна» напередодні місцевих виборів 2010 року. Та від внутрішньопартійних виборів сильноукраїнців залишився гіркий присмак. Тож, чи не перетвориться праймеріз в ударівців на чергове шоу, покаже час.

Оставить свой комментарий: