Комітет опору диктатурі Львівщини поскаржиться на губернатора Костюка двом президентам: президенту УЄФА Мішеля Платіні та Президенту України Віктору Янук" />  Комітет опору диктатурі Львівщини поскаржиться на губернатора Костюка двом президентам: президенту УЄФА Мішеля Платіні та Президенту України Віктору Янук">  Комітет опору диктатурі Львівщини поскаржиться на губернатора Костюка двом президентам: президенту УЄФА Мішеля Платіні та Президенту України Віктору Янук" />

Скарги на губернатора Львівщини сягнуть Європи

logo
Скарги на губернатора Львівщини сягнуть Європи - главная фотография

 Комітет опору диктатурі Львівщини поскаржиться на губернатора Костюка двом президентам: президенту УЄФА Мішеля Платіні та Президенту України Віктору Януковичу. Учасники львівського КОДу готують інформацію щодо перебування на посаді нелегітимного губернатора області, якому на сесії Львівської обласної ради 13 квітня 74 обранці оголосили недовіру.
 «Як ми це будемо робити, наразі ще не знаємо, адже невідомо, яким буде графік перебування у Львові глави держави та очільника УЄФА. Якщо не матимемо змоги підійти до високопосадовців, спробуємо донести інформацію через депутатів або чиновників, проведемо акції у місті. Ми підготуємо як мінімум три сценарії» - зазначив активіст КОДу Андрій Мисик.
 Зазначимо, що обидва високопосадовця відвідають Львівщину 12 квітня, аби взяти участь в урочистому відкритті після реконструкції львівського аеропорту.

Оставить свой комментарий: