Прокуратура Львівської області розпочала розслідування за фактом замовлення Львівської обласної клінічної лікарнею "Охматдит" газу по 883 долари за тис." />  Прокуратура Львівської області розпочала розслідування за фактом замовлення Львівської обласної клінічної лікарнею "Охматдит" газу по 883 долари за тис.">  Прокуратура Львівської області розпочала розслідування за фактом замовлення Львівської обласної клінічної лікарнею "Охматдит" газу по 883 долари за тис." />

Прокуратура зацікавилася Львівською лікарнею

logo
Прокуратура зацікавилася Львівською лікарнею - главная фотография

 Прокуратура Львівської області розпочала розслідування за фактом замовлення Львівської обласної клінічної лікарнею "Охматдит" газу по 883 долари за тис. кубометрів. Прокуратура вирішила провести перевірку після того, "Вісник державних закупівель" опублікував інформацію про те. що регіональні органи влади та установи 28 березня уклали угоди на поставку природного газу для власних потреб у 2012 році за цінами, які значно перевищують тарифи нацкомісії з регулювання енергетики. Зокрема львівський "Охматдит" за 106 тис. грн замовив у компанії "Львівгаз" поставку 15 тис. кубометрів палива, тобто по 7066 грн або 883 долара за 1 тис. кубометрів.
 Варто зазначити, що згідно постанови НКРЕ від 28 грудня 2011 року граничний рівень ціни на газ для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, становить 4714 грн за тисячу кубометрів, тобто 590 доларів.

Оставить свой комментарий: