П'ять осіб госпіталізовано через вибух і пожежу на виробничому підприємстві. Аварія сталася в цеху компанії "Вторкольормет" по вулиці Пластовій, " />  П'ять осіб госпіталізовано через вибух і пожежу на виробничому підприємстві. Аварія сталася в цеху компанії "Вторкольормет" по вулиці Пластовій, ">  П'ять осіб госпіталізовано через вибух і пожежу на виробничому підприємстві. Аварія сталася в цеху компанії "Вторкольормет" по вулиці Пластовій, " />

У Львові вибухають підприємства

logo
У Львові вибухають підприємства - главная фотография

 П'ять осіб госпіталізовано через вибух і пожежу на виробничому підприємстві. Аварія сталася в цеху компанії "Вторкольормет" по вулиці Пластовій, 11 при пресуванні газових балонів. В результаті, пожежа, що почалася після вибуху, охопила площу близько 50 кв. м.
П’ятеро постраждалих з опіками доставлені у відділення реанімації та інтенсивної терапії 8-ї міської лікарні Львова. Разом з тим, надзвичайну ситуацію ліквідовували 6 пожежно-рятувальних відділень.
 Нагадаємо, наприкінці минулого тижня сталося займання в шахті "Степова" Державного підприємства "Львіввугілля". Пожежу намагалися загасити кілька днів. Не досягнувши ефекту, аварійну ділянку вирішили затопити.

Оставить свой комментарий: