Представники національної поліції Франції навчать спецпідрозділ «Беркут» поводженню під час охорони громадського порядку на чемпіонаті «ЄВРО-2012»." />  Представники національної поліції Франції навчать спецпідрозділ «Беркут» поводженню під час охорони громадського порядку на чемпіонаті «ЄВРО-2012».">  Представники національної поліції Франції навчать спецпідрозділ «Беркут» поводженню під час охорони громадського порядку на чемпіонаті «ЄВРО-2012»." />

Львівський беркут правильному поводженню навчать французи

logo
Львівський беркут правильному поводженню навчать французи - главная фотография

 Представники національної поліції Франції навчать спецпідрозділ «Беркут» поводженню під час охорони громадського порядку на чемпіонаті «ЄВРО-2012». Навчання буде відбуватися на базі львівського полку внутрішніх військ. Участь у навчаннях беруть 25 військовослужбовців внутрішніх військ з усіх військових частин західного регіону та 5 міліціонерів львівського «Беркуту». Навчання триватиме до 20 квітня.
 Під час навчань застосовуватимуть індивідуальну та колективну техніки та тактику дій правоохоронних підрозділів, які застосовуються для контролю за масовими скупченнями людей пiд час спортивних подій та масових заходів у країнах Європейського союзу. 
 Зазначимо, що це не перші спільні навчання французьких та українських правоохоронців. На початку березня вони відбувалися в Запоріжжя. Щоправда подібної відкритості від прес-служби МВС в Запорізькій області не дочекалися. Про перебування та діяльність французьких поліцейських дізнавались хіба що з чуток.

Оставить свой комментарий: